čtvrtek 15. prosince 2011

Prosinec

První příspěvek v prosinci a proč? Protože člověk míní, život měni :)

Začátkem prosince jsme odjeli na tři dny do Bruselu. Přítel zařizoval nějaký byznys a já s kamarády prošla Brusel. Bydleli jsme v tomto úžasném B&B http://www.ambiorixbnb.be/ , krásné prostředí, milá paní domácí, skvělé snídaně, kousek od centra.

zdroj: www.ambiorixbnb.be

V Bruselu se nám líbilo, zajímavá architektura, mušle, hranolky, pralinky. Nezaujal nás ale čůrající chlapeček, nejen že je hrozně malý, ale byl oblečený jako mikuláš, takže ho vlastně nebylo vidět :)

Po návratu jsem se vrátila na plno do práce včetně pracovního víkendu, návštěv u zákazníku ... no a to mě nějak dostalo a já poslední 4 dny strávila v posteli.

A teď je 9 dní do vánoc a já nemám ještě ani jeden dárek. No jak tohle dopadne :)
Všude kolem vánoce v plném proudu a u nás doma nic. Ale neklesám na mysli, na svátky jedeme k rodičům, kde si odbydu svou designérskou práci - nazdobím stromeček a připravím stůl. A jelikož tam zůstáváme až do Nového roku, tak jsem se rozhodla, že výzdoba v našem bytě stejně nemá smysl, protože aspoň po Vánocích nebudu muset nic uklízet.
I když je pravda, že stromeček a výzdoba u našich zůstává minimálně do Tří králů i déle. A jak to máte vy? Kdy uklízíte vánoční výzdobu?

Žádné komentáře:

Okomentovat